14. BEZI LORENA 5
RANG LISTA 2001 – 2006
r.br. IME...

LIGA GRADA ZAGREBA

U organizaciji našega kluba održan je drugi turnir “Lige grada Zagreba”. Nastupilo je 18 naših igračica i igrača.

U kategoriji 2001. – 2006. godište za curice Tea Držanić osvojila je 2. mjesto dok je Matea Ostrolučanin bila treća.

U kategoriji 2001. – 2006. godište Domagoj Malbaša osvojio je 3. mjesto.

Iva Koporčić bila je 4. u 2007. godištu.

Kod dečki 2007. godište Jakov Bulić osvojio je 1. mjesto, dok je Jakov Boban bio treći.

MADŽARSKA – Borna Petek treći

Borna Petek ostvario je veliki uspjeh osvajanjem trećeg mjesta na velikom međunarodnom turniru u Madžarskoj.

1. TURNIR HSTS-a

Prvi turnir HSTS-a prošao je više nego uspješno za igračice i igrače TIS-a. U seniorkama ponovno odlična Ida Jazbec sa svojim trenerom Vedranom Vukelićem osvojila je visoko drugo mjesto pobjedivši niz kvalitetnig igračica (Cakol, Tubikanec…).

Borna Petek također odličan, treće mjesto u mlađim kadetima i osmina finala u kadetima. Također treba istaknuti i odličan debitantski nastup novog trenera našeg kluba gospodina Aldina Džaferovića.

Tisovci otvorili sezonu

Ako je suditi po prvom natjecateljskom vikendu, u novoj sezoni Tis-ovcima će biti veselo. Da krenemo redom. Borna Petek nakon uspješno odrađenih priprema u Mađarskoj i Opatiji ovaj vikend je nastupio na neslužbenom EP u Francuskoj (Euro Mini Champs za 2004 i 2005 godište).

Seniorke su bile na tradicionalnom turniru u Italiji (Sgonico) i osvojile 3. mjesto.

Kadeti su igrali 1. Turnir HSTS-a , a Leon Benko je osvojio 3. mjesto.

Čestitamo svim našim igračicama i igračima.

DEČKI USPJEŠNI, CURE IZGUBILE

Počele su ligaška natjecanja. STK TIS – RITMO kreće u borbu na tri “fronta”. Ove godine nastupamo s dvije muške ekipe u 2. i 4. Ligi, te naravno s ženama u Superligi. Ovu subotu krenule su sve tri Lige pa evo i rezultata.

U 2. ligi muški (Šantić,Pajtak, Lacković) pobjedili su bez većih problema svladali STK “Joola” rezultatom 4:2.

U 4. ligi muški (Petek, Međeši, Špoljarić) su također bez većih problema svladali STK “Stenjevec-Jeger također rezultatom 4:2.

Žene su kiksale sa ekipom DR.Časl i izgubile rezultatom 4:2.

Za početak rezultati solidni. Sezona će biti duga i svakako zanimljiva.

PREZENTACIJE U OSNOVNIM ŠKOLAMA

Tisovci su rujnu bili vrijedni pa su posjetili nekoliko osnovnih škola s ciljem približavanja djece sportu, posebno stolnom tenisu. Posjetili smo:

• O.Š. Gornje Vrapče ( treninzi Ut/Če u 17,00),
  • O.Š. Ivo Andrić (treninzi PO/Če u 15,00),
  • O.Š. Gustava Krkleca (Sr/Pe u 16,00)
  • O.Š. Horvati (Sr/Pe u 19,00, Savska 137)

TIS-ovke druge na 32. Pokalu Krasa

U završnoj fazi priprema za novu sezonu igračice Tis-a su ovoga  vikenda nastupile na tradicionalnom međunarodnom turniru u Italiji. Na turniru sudjeluju ponajbolje ekipe iz Norveške, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Italije i Hrvatske. Igračice našeg kluba su i ove godine bile uspješne iako nisu uspjele obraniti prvo mjesto osvojeno prošle godine, pa su ove godine bile druge. U svakom slučaju odličan rezultat kao uvod u ovogodišnju natjecateljsku sezonu. Za ekipu su nastupile: Nataša Skočilović, Mateja Magličić i Ida Jazbec.11988698_1650429558536418_1795152005631418368_n

20150618_185552

KRAJ SEZONE

U četvrtak su na Jarunu Tisovci proslavili završetak jedne uspješne sezone. Iako treninzi još traju i za igrače nema odmora natjecanja su za ovu natjecateljsku sezonu završila. Članovi kluba su i ovoga puta pokazali da nisu samo najbolji u dvoranama za stolonoteniskim stolovima. Za dobru atmosferu pobrinuli su se majstori roštilja Lacković i Tomić a za muziku Marko. Važno je reći da su se svi prisutni dobro zabavili.

DOMINIRALI IGRAČI TIS-a

U subotu i nedjelju (13.-14.06.2015.) u odličnoj organizaciji našega kluba održano je pojedinačno prvenstvo Grada Zagreba u stolnom tenisu. Igrači našega kluba su i ovoga puta bili više nego uspješni. Najviše uspjeha imao je Matej Lacković koji je slavio naslov prvaka u kadetima ali i u juniorima.

20150614_115233

Patrik Tomić bio je najbolji u najmlađim kadetima dok mu je uz bok na drugom mjestu bio Borna Petek.

20150613_162609

U ženskoj konkurenciji imamo pobjednicu u najmlađim kadetkinjama Teu Držanić. U konkurenciji mlađih kadeta naš dvojac Patrik Tomić i Borna Petek osvojio je drugo i treće mjesto. Kod klinaca svoju prvu medalju osvojio je Jakov Koporčić koji je zauzeo drugo mjesto. Kod juniora također uspješno treće mjesto za Sebastijana Pajtaka.